חברת איתורים הינה החברה המובילה לזיהוי תשתית תת –קרקעית.

זיהוי איתור תשתיות תת קרקעיות לא הרסניות וביצוע מיפוי מלא של השטח הנבדק.

קבוצת איתורים מובילה במיפוי, זיהוי ותיעוד של מתכת ותשתיות תת קרקעיות לא רק מתכות אלא גם איתור וימפוי של צנרות בטון ופלסטיק. מיפוי תשתיות תת קרקעיות היא שיטה חדשה לאיתור ומדידה של תשתיות, המבוססת על ציוד מתקדם כגון:

ציוד אלקטרומגנטי המיועד לאיתור תשתיות מוליכות – גלאי הבנוי ממשדר השולח אותות מעל התשתית המוליכה ומקלט הלוכד את הגלים המגנטיים המתגלגלים על פני השטח.

GPR (מכ"ם חודר קרקע) – לאיתור תשתיות מתכתיות. ה- GPR שולח אות אלקטרומגנטי והוא מסוגל להבחין בנוכחות תשתית לא מוליכה על ידי ניתוח התדר המוחזר.

חשיפת תשתיות באמצעות מערכת לשאיבת אדמה רופפת – הדבר מתבצע באמצעות כלי הנדסי המסוגל לינוק אדמה הממוקמת מעל התשתית המזוהה אלקטרומגנטית בשלבים מוקדמים יותר או שמיקומה ידוע בקירוב. בעזרת מערכת זו אנו בחברת איתורים יכולים להגיע לתשתיות תת קרקעיות מבלי לסכן אותן ולמדוד את מיקומן וקוטרן של כל סוגי התשתיות וליצור מיפוי מלא של השטח, ובכך לאפשר למתכננים לקבל מידע סכמטי אמיתי שניתן להשתמש בו להמשך תכנון הפרויקטים. רוב בעלי "השוק התת קרקעי", במיוחד בעלי חומרים מסוכנים (בנזין, גז וכו ') אינם מוכנים להסתכן בנזקיהם על ידי חיפושים של מחפרון, ומערכת היניקה המתקדמת שלנו נותנת פתרון מתאים לבעיה. שאיבת מידע זה דורשת שטח מינימלי, מציעה זמינות גבוהה ומפחיתה את ההשפעה הסביבתית או את הצורך בשיקום.

איתור דליפות כבלים חשמליים – באמצעות ציוד מתקדם, אנו יכולים לזהות נקודות כשל (קווים פגומים, חיבורים רופפים) הגורמים לדליפת זרם חשמלי לאדמה. השיטה שלנו מאפשרת לנו לאתר את מקום הנזק המדויק, ללא צורך בחפירות אתרים נרחבות, פגיעה בסביבה או זמני רזולוציה ארוכים.

משואת מיקום תשתיות משואה מיוחדת זו משמשת לאיתור צינורות ריקים עד 9 מטרים מתחת לאדמה. המשואה מוחדרת לצנרת ומשדרת גלים אלקטרומגנטיים בעלי עוצמה גבוהה. על ידי כך, המשואה מספקת מידע לגבי העומק והמיקום של הצינורות האמורים. האות של המשואה מנוטר על ידי גלאי כמתואר לעיל.

טכנולוגיית התשתית התת קרקעית המתקדמת בעולם

קבוצת איתורים מחזיקה בידע ובטכנולוגיות העדכניות ביותר הקיימות בשוק העולמי של היום. שילוב זה מאפשר לחברת איתורים המומחים בביצוע איתור תשתיות תת קרקעיות ליצור תמונה מדויקת של התשתית המבוקשת בכל תנאי שטח, ללא קשר לסוג הקרקע וללא צורך להסתכן בתשתיות קיימות במהלך חפירות.

היכולות שלנו בתחום זה מעניקות ללקוחותינו שלל יתרונות נוספים, כגון:

איתור תשתיות תת קרקעיות המתבצע על ידי החברה המובילה בישראל, ניסיון של מעל שני עשורים בתחום לרבות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בשילוב טכניקות מסורתיות הם אלו שהפכו אותנו באיתורים להיות החברה המובילה וחלוצת הדרך בתחום.