צילום תשתיות תת קרקעיות

הסיבה לכך היא שהמצלמה יכולה לצלם תמונות של המיקום המדויק ברזולוציה גבוהה מאוד. בעזרת תמונות אלה יכולים המהנדסים לקבוע עד כמה הם צריכים לחפור ואם יש בכלל אפשרות להרחיב את המערכת.

באמצעות צילום ומיפוי, יכולים המהנדסים להבין טוב יותר אילו מבנים יש לעיר שלהם כמו גם האזורים הסובבים אותם. זה יספק להם יותר בהירות ופתרונות לבעיות עכשוויות שבעבר לא היו אפשריות.

ישנם שלושה מרכיבים עיקריים במיפוי תשתיות הביוב

– חילוץ נתוני GIS,

– סינון תמונות,

– תמונה מקרבת

הכנסת מערכות ביוב באזורים עירוניים אפשרה את צמיחת העיור המתאפיין באוכלוסייה צפופה. זה גם הוביל לפיתוח תשתיות עירוניות. מטרתו העיקרית של מאמר זה היא לזהות את תשתית הביוב התת -קרקעי בניו יורק ולספק סקירה כללית להרחבה עתידית.

מפה זו עוזרת לנו לדמיין טוב יותר כיצד ערים צומחות והיכן ממוקמות מערכות הביוב שלהן. זה גם נותן לנו מושג על כמה העיר צפופה או קומפקטית מבחינת התשתית התת -קרקעית שלה.

המיפוי בוצע באמצעות תוכנת GIS, המאפשרת לנו לדמיין נתונים בתלת מימד, ובכך לתת תמונה הרבה יותר ברורה ממפות מסורתיות.

תשתית הביוב התת-קרקעית חיונית לתפקוד העיר, אך היא לא הצליחה לעמוד בקצב האוכלוסייה ההולכת וגדלה. זה מוביל להצטברות ביוב באזורים מסוימים.

הביוב הזה לא רק אוסף ביוב, אלא גם נושא אותו מהמקום שבו הוא נוצר. עם זאת, הדבר יוצר בעיות אחרות. למרות שהביוב נועד לסלק את כל מה שנכנס לתוכו, חלק מהכימיקלים וחומרים אחרים אינם מוסרים על ידם ובסופו של דבר פוגעים לצמיתות בסביבה.

בעזרת סיוע של כלים מתקדמים לביצוע איתור תשתיות ביוב יוצרי מפות יכולים ליצור מפות מהר ויעיל יותר מאי פעם. זה מגיע למהירות – מהירות יצירת מפות מדויקות ומדויקות ביחס להיקף הערים או האזורים השונים

תשתית ביוב תת קרקעית היא רשת הצינורות והניקוזים המעבירים ביוב וניקוז אחר מבתי מגורים, מבנים מסחריים, תעשיות ושטחים ציבוריים לעבודות טיפול.

איתור תשתיות ביוב תת קרקעיות מנוהלות על ידי המועצה המרכזית לבקרת זיהום (CPCB), סוכנות סטטוטורית של המשרד לאיכות הסביבה, יערות ושינויי אקלים (MoEFCC). ה- CPCB קיבל הוראה להקים תוכניות אב של ביוב לערים ועיירות, בהתבסס על גודל האוכלוסייה שלהן.

מטרות תשתית הביוב התת קרקעי הן:

– להפחתת הזיהום בגופי מים;

– להפחתת נגר מי סערה;

– להגן על נכסים סביבתיים כגון נחלים ונהרות;

– להגנה על בארות מי תהום;

– לצמצם

תשתית הביוב התת -קרקעית היא חלק חשוב מהתשתית העירונית מה שהופך את תהליך צילום תשתיות תת קרקעיות לבעל חשיבות רבה.

הוא אוסף, מאחסן, מטפל, מעביר ומשליך שפכים בצורה יעילה. הוא גם מסייע בהגנה על הקרקע ומי התהום מפני מזהמים.

לא ניתן להדגיש יתר על המידה את חשיבותן של תשתיות ביוב תת קרקעי. הוא תורם לבריאות הציבור ולרווחתו הכללית על ידי מתן מים נקיים לאנשים באזורים עירוניים.

ישנם ארבעה סוגים שונים של ביוב – ביוב סניטרי, ביוב סערה, ביוב משולב וצינורות שירות עיקריים המובילים מים שפכים ומי שתייה.

מערכות ביוב נתפסות לעתים קרובות כמכוערות, אך הן חיוניות לרווחת העיר.

הדרך בה ערים אוספות ומטפלות בביוב שלהן חוללה מהפכה על ידי חידושים כגון שימוש בחיישני AI ו- IOT.

ניתן להפעיל מערכות ביוב בצורה ריכוזית או מבוזרת. במערכות ביוב מרכזיות, הביוב נאסף מבתים ומבניינים אחרים באזור אחד ונשלח למתקן טיפול או למתקן טיהור שפכים לפני החזרה לסביבה. במערכות ביוב מבוזרות, כל הבניינים בתוך מחוז חולקים את הביוב שלהם עם שאר שכניהם מבלי לעבור שום גורם ריכוזי.